O firmie

Firma Maperis powstała w 2011 roku jako biuro projektowe branży sanitarnej, lecz nasza działalność wykracza daleko poza ramy tego typu pracy.

Czym się zatem wyróżniamy? Oto 5 faktów o nas.

  1. Siła naszej firmy tkwi w rodzinie – jej trzon stanowi bowiem małżeństwo projektantów. Wspólnie założyliśmy działalność, którą od 6 lat z sukcesem prowadzimy, zatrudniając przy tym świetnych specjalistów.
  2. Współpracujemy z wieloma fachowcami reprezentującymi branże pokrewne do naszej, w tym z architektami, elektrykami, konstruktorami, geodetami i geologami, a nawet z wykonawcami.
  3. Nie tylko projektujemy. Potrafimy również pomóc w podjęciu najbardziej optymalnej (pod względem technicznym i ekonomicznym) decyzji, nadzorujemy roboty, załatwiamy zgody i decyzje, a także reprezentujemy naszych klientów w urzędach.
  4. Angażujemy się w inicjatywy lokalne. Jesteśmy m.in. autorami zrealizowanego projektu do budżetu obywatelskiego miasta Płocka – placu zabaw na osiedlu Mickiewicza.
  5. Mamy niezwykle szerokie doświadczenie inżynierskie, które zdobywaliśmy m.in. przy budowie autostrady A2 na odcinku Świecko-Nowy Tomyśl oraz trasy średnicowej w Grudziądzu. Z innymi naszymi realizacjami można zapoznać się, klikając w zakładkę Doświadczenie.